JOQ Albania
Home

Këto janë shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë dot se po bien në dashuri
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 24/08/2019 19:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Thuhet se dashuria është ndjenja më e rrallë dhe e mirë që mund të përjetoj një njeri. Por ka disa njerëz tekanjozë, që nuk i pranojnë ndjenjat e tyre dhe e kundërshtojnë dashurinë.

Këta njerëz kryesisht u përkasin këtyre shenjave të horoskopit. Në vendin e parë renditen personat që i përkasin shenjës së Demit.

Këta persona kanë një tendencë që të jenë jashtëzakonisht të mbyllur kur bëhet fjalë për emocionet e tyre dhe nuk e tregojnë se sa shumë e duan një njeri.

Në vendin e dytë renditen personat që i përkasin shenjës së Akrepit. Mohimi i Akrepit në të vërtetë vjen nga një vend i vetëdijes së tyre.  Ata e dinë që kur bien në dashuri, bien thellë kështu që pretendojnë se personi të cilin duan, nuk është aq i rëndësishëm për ta.

Në vendin e tretë renditen personat që i përkasin shenjës së Dashit.  Këta persona do të mohojnë me kokëfortësi se po bie në dashuri.

Në vendin e katërt renditen ata persona që i përkasin shenjës së Peshores. Edhe këta persona e mohojnë se po bien në dashuri.

Dhe në vendin e pestë renditen personat që i përkasin shenjës së Luanit. Këta persona janë më tekanjozët dhe nuk e pranojnë që po bien në dashuri. Madje për ata kjo gjë cilësohet si dobësi.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/