JOQ Albania
Home

Rikthehet Brisida që drejtonte Tatimet, publikon foton me bikini duke u puthur në breg të detit
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 24/08/2019 18:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Brisida Shehaj para disa vitesh ka qenë një prej femrave më të komentuara në politikën shqiptare.

Kujtojmë këtu se ajo ka mbajtur postim e drejtoreshës së Tatimeve dhe shpesh herë është cilësuar nga kryeministri Edi Rama si një prej më të suksesshmeve në administratën shtetërore.

Prej disa kohësh Shehaj ka qenë larg kamerave, por së fundmi ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar në “Instastoryn” e saj një foto, ku shfaqet në breg të detit duke shijuar pushimet në ditët e fundit të gushtit.

Shehaj në këtë foto shfaqet e veshur me një palë bikini të zeza duke puthur në buzë një vajzë të vogël.

Krahas fotos, ajo ka shkruar:

 Shoqja e ngushtë e Bias.’’

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/