JOQ Albania
Home

Efektivi i policisë sulmohet nga ariu në qytetin shqiptar
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24/08/2019 18:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një efektiv i policisë është sulmuar nga një ari në rrethana ende të paqarta.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në Pejë, ndërkohë polici ka mundur të shpëtojë ariut, duke u larguar.

Si pasojë e këtij sulmi, efektivi i policisë është shtruar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sipas mediave kosovare, gjendja shëndetësore e policit ende nuk dihet, ndërkohë përflitet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Kujtojmë këtu se në Kosovë është vënë re një rritje e sulmeve nga arinjtë, sidomos gjatë këtij viti.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

Foto ilustruese

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/