JOQ Albania
Home

Makina përfundon mes arës me të mbjella, qytetari rrëfen tmerrin: Aksident i frikshëm
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 24/08/2019 16:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në autostradën Mamurras -Laç. Një qytetar ka shkruar pranë redaksisë së JOQ Albania dhe tregon se një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer përmbys mes një fushe me të mbjella.

Po ashtu qytetari tregon se  shoferi nuk ka pësuar dëmtime serioze, kurse një pasagjer është plagosur dhe është në gjendje të rëndë.

Mesazhi i plotë:

Para pak minutave ne autostraden Mamurras -Lac ka ndodhur ku aksident i frikshem! Shoferi nuk ka pesuar demtime serjoze.Ndersa nje pasgjer qe ishte me te eshte derguar me urgjence.Ne gjendje te rende.”

Ende nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet e këtij aksidenti të rëndë. Ndërkohë që siç shikohet dhe në foto makina është kthyer përmbys dhe ka përfunduar mes arës me të mbjella.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/