JOQ Albania
Home

Banorët njoftuan policinë për shkak të erës së keqe, gjendet pa jetë një 60 vjeçar në banesë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 24/08/2019 16:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në qytetin e Fierit një person është gjetur pa jetë në banesë. Mësohet se një 60-vjeçar është gjetur pa jetë në një banesë në lagjen “Apollonia”.

E ditur bëhet se 60-vjeçari ishte Bajram Brataj. Ende nuk dihet se përse ai ka ndërruar jetë, por blutë e Vlorës kanë dyshime se 60-vjeçari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Po ashtu e ditur bëhet se kanë qenë banorët e pallatit ata të cilët kanë lajmëruar policinë, për shkak të aromës së rëndë që vinte nga banesa e Bratajt.

Gjithashtu e ditur bëhet edhe se zjarrfikësit kanë mundur të hyjnë nga dritaret e banesës pasi dera ishte e mbyllur.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/