JOQ Albania
Home

Lori Hoxha publikon foton ku me zor i dallohet beli, fansi: Vetëm po pate lek e bën si ty
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 24/08/2019 15:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lori Hoxha është një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Shpesh herë trashëgimtarja e TCH vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove që publikon nga pushimet e saj luksoze.

Ajo po kalon disa ditë pushimi në Itali me mamanë e saj, Vjollca Hoxhën. Nga këto pushime Lori Hoxha ka publikuar një foto nga ballkoni i një hoteli, ku shfaqet duke pirë  një filxhan kafe, e veshur me rroba banjo.

Mirëpo po Lori është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të komentit që i ka lënë një fans. Ai ka shkruar:

Vetem po pate lek e ben belin si ty, ose po pate llogari ne Photoshop”.

Kurse trashëgimtarja e TCH i është kthyer:

Imagjino ti kesh te dyja."

Kujtojmë këtu se nuk është hera e parë që Lori Hoxha akuzohet nga fansat e saj për ndërhyrje në fotot që publikon me photoshop.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/