JOQ Albania
Home

E la e dashura, djali i miliarderit i jep fund jetës nga dhimbja
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 24/08/2019 12:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Djali i një miliarderi amerikan ka vrarë veten pasi e la e dashura. Kai Schachter-Rich i dha fund jetës pas nuk e përballaoi dot ndarjen.

Ai ishte në një lidhje me modelen Lady Lola Crichton-Stuart. Fillimisht 21-vjeçari  piu një koktej drogërash dhe më pas vari veten.

I riu ishte djali i tregtarit të artit në New York, Kenny Schachter dhe artistes, Ilona Rich. Ndërsa gjyshi i tij nga mamaja, March Rich, njihej si "mbreti i mallrave", pasi themeloi kompaninë miliarda dollarëshe, "Glencore".

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/