JOQ Albania
Home

Deputeti shqiptar parkon makinën pranë lumit Erzen dhe nis ta lajë me leckë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 22/08/2019 17:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kujtim Gjuzi është një prej deputetëve më të lakmuar të opozitës së re në media për shkak të deklaratave të tij kontraverse.

Shpeshherë deklaratat e tij të bujshme kanë ngjallur humor tek publiku, pasi është vështirë të besohen se ngjarjet që ai rrëfen apo fjalët që thotë me bindje të jenë të vërteta.

Gjithashtu deputeti njihet edhe për tipin e tij të hapur dhe pa komplekse.

Mesa duket deputeti ka zgjedhur lumin Erzen për të pushuar, pasi ka ngritur aty edhe çadrën e plazhit.

Një gjest i tij ka ngjallur habi tek ata që po e vëzhgonin, kur ai kishte parkuar makinën pranë lumit dhe nisi ta lante atë me një leckë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/