JOQ Albania
Home

Përforcohen zërat e ndarjes së Feros nga Arbenita, ja ç’ndodhi mes tyre pak çaste më parë
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 22/08/2019 16:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Zërat për një ndarje të mundshme mes reperit Fero dhe modeles Arbenita Ismajli janë shtuar së tepërmi në rrjet.

I gjithë ky aludim erdhi pasi Fero nuk e ndjek më në Instagram të dashurën e tij, ndërsa mendohet se shkak për këtë mendohet se është bërë xhelozia.

Një ditë më parë, modelja publikoi një video të nxehtë në Instagram, ku shfaqej e veshur me të brendshme të zeza.

Mendohet se kjo video ka qenë shkak i sherrit midis tyre dhe për këtë arsye reperi nuk e ndjek më të dashurën e tij në Instagram.

Mirëpo edhe Arbenita nuk e ndjek më Feron në Instagram, duke konfirmuar kështu se lidhja e tyre është në krizë.

Një fanse e tyre na shkruan se Arbenita dhe Fero nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram.

Sipas saj, Arbenita më pas ka fshirë një InstaStory që kishte publikuar pak më parë dhe i bëri sërish ‘follow’ Feros, por ky i fundit nuk ia ka pranuar.

Ajo shkruan: 

Arbenita ne fillim nxori kete storin dhe pastaj shikova qe nuk e ndiqnin me njeri tjetrin ne instagram por pas disa minutash ajo e fshiu storin dhe i beri perseri follow feros por siq duket fero nuk ia ka pranuar."

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIAhttps://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/