JOQ Albania
Home

Ja si duket nga brenda shtëpia luksoze e Bieta Sulos dhe Alban Dudushit
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 21/08/2019 11:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bieta Sulo është një nga moderatorët më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo dhe Alban Dudushi janë prindër të një djali, të cilit i kanë vendosur emrin e veçantë Kroi Art.

Bieta nuk nguron të ndajë momente familjare me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar disa fotografi në "Instagram", ku zbulon pjesë të shtëpisë së saj luksoze.

Siç shihet dhe në fotot e publikuara, apartamenti i Bietës dhe Albanit është 2-katësh me shkallë nga brenda.

Ajo që vihet re është dominimi i ngjyrës së bardhë dhe kafe në ambientet e apartamentit të tyre.

Bashkëngjitur me foto-albumin, Bieta shkruan:

Gati për xhiro, xhiro."

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIAhttps://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/