JOQ Albania
Home

Erik Fullani kapet mat/ Kush është 16-vjeçarja brune që po puth në Dhërmi?
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 19/08/2019 18:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lidhja midis djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit dhe vajzës së ish-deputetes Majlinda Bregu bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Së fundmi është mësuar se Eriku dhe Kejda nuk janë më bashkë, pasi jo vetëm që nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, por kanë nisur të frekuentohen me persona të tjerë.

Sipas atyre që shkruheshin në media ishte Kejda ajo që i dha fund lidhjes së bujshme për arsye që nuk u bënë me dije.

Eriku është i pari që ka nisur një romancë të re. Paparazzit e kanë fotografuar duke u puthur me një vajzë 16-vjeçare në Dhërmi.