JOQ Albania
Home

Aksident i trefishtë në Librazhd, “një minoren është dërguar në spital me plagë në kokë”
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 15/08/2019 16:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar në Mirakë të Librazhdit. Një qytetar ka dërguar në redaksinë e JOQ Albania fotot e aksidentit.

Nga pamjet shihet se të përfshira në aksident janë 3 makina. Qytetari tregon se si pasojë e aksidentit është plagosur një minoren afërsisht 15-16 vjeç.

Më tej ai shton se shkak për aksidentin ishte një parakalim i gabuar.

Mesazhi i plotë për JOQ Albania

Pershendetje JOQ. Sapo ndodhi nje aksident ne Mirakë të Librazhtit. 3 automjete te perfshira ne aksident. Nje minoren afersisht 15-16 vjec eshte derguar ne spital me plag ne kok.Shkak i aksidentit parakalim i gabuar.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/