JOQ Albania
Home

Françeska Jaçe “çmend” rrjetin, shfaqet me këmbë të hapura mbi jahtin luksoz
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 14/08/2019 19:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ish-banorja e Big Brother Albania 5, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë në Shqipëri.

Modelja vlonjate njihet për format e saj bombastike, të cilat nuk nguron t’i shfaqë në çdo foto që poston në rrjetet sociale.

Ajo po shijon në maksimum pushimet luksoze, gjë të cilën e tregon me fotot dhe videot që ndan me ndjekësit e saj.

Së fundmi, Françeska ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet tejet joshëse mbi në një jaht me këmbët e hapura.

Në përshkrimin e fotos, ajo shkruan:

Në oqeanin e saj të ëndrrave, ajo lundroi si Mbretëresha e oqeanit."