JOQ Albania
Home

Gjendet i pajetë një person në qytetin shqiptar
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 14/08/2019 17:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Delvinë, ku është gjetur një trup i pajetë.

Mësohet se bëhet fjalë për 66-vjeçarin, Zeman Kushe, banor i fshatit Stjar, i cili prej dy ditësh ishte larguar nga banesa dhe kishte humbur kontaktet me familjarët.

Nga kqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Trupi i tij është gjetur i mbështetur në murin e shkollës së fshatit.

Bëhet me dije se i moshuari kishte probleme me zemrën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

Foto ilustruese