JOQ Albania
Home

Dëgjoheshin ulërima pafund, gjendet e mbytur në pishinë vajza e miliarderes së njohur
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 14/08/2019 17:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vajza e miliarderes, Rachel Clacher është gjetur pa shenja jete në një vilë. Bëhet e ditur se vajza e miliarderes, Josie Clacher është gjetur e mbytur në pishinën e shtëpisë, ku po kalonte pushimet e verës.

Josie Clacher do të mbushte 19 vjeçe këtë muaj është gjetur pa jetë mëngjesin e djeshëm nga miqtë e saj.

Ka qenë një komshi, ai që ka lajmëruar policinë pasi dëgjoi të bërtiturat e të rinjve. Edhe pse ambulanca kishte shkuar shumë shpejt, bluzat e bardha  e kishin të pamundur t’i shpëtonin jetën.

Nëna e vajzës që u gjet pa jetë themeloi “Moneypenny”, kompani e cila vetëm vitin e kaluar fitoi 100 milion £. Ende mbetet mister se cili mund të ketë qenë shkaku që e reja është mbytur në pishinë.

Burimi: The Irish Sun| Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania