JOQ Albania
Home

Rrezikoi jetën duke kopjuar prindërit, video e fëmijës revolton rrjetin.
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 13/08/2019 22:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndalohen lojrat e rrezikshme sidomos në prani të fëmijëve. Një gjë të tillë duket se nuk e kanë kuptuar edhe aq mirë një çift rus që kanë qenë shumë të zënë duke realizuar një video për rrjetet sociale dhe kanë harruar fëmijën e tyre 2 vjeç.

Gabrieli i vogël pa që mamaja e tij u hodh në krahët e të atit dhe një mendje i tha të bënte të njëjtën gjë. Pa u menduar dy herë u hodh por me një ndryshim, ishte një një krevat dykatësh. Për fatin e tij të mirë 2 vjeçari bie butë në dyshek edhe pse për pak rrezikoi të thyentë qafën.

Sveta Ananas dhe Andrei Bono mund të etiketohen pa frikë si prindërit më të papërgjegjshëm në botë për shkak se djali i tyre rreikoi jetën ndërkohë që ata po luanin por njëkohësish janë edhe prindërit më me fat në botë pasi pavarsisht rënies gabrieli vazhdonte të ishte i buzëqeshur.