JOQ Albania
Home

Barcelona ofron 80 milion euro plus yllin e saj për Neymar
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 13/08/2019 16:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Neymar me shumë gjasa sezonin e ardhshëm do të luajë larg Parisit. Duke parë prishjen e marrëdhënieve me drejtuesit parizienë, Barcelona ka nisur të lëvizë për të rikthyer në "Camp Nou" brazilianin.

Një delegacion i Barcelonës , i kryesuar nga Eric Abidal është parë në Paris. Sipas mediave spanjolle, pas prishjes me drejtuesit parizienë Neymar ka në mendje vetëm rikthimin te Barcelona.

Oferta e katalanasve për PSG është 80 milion euro plus kartonin e brazilianit Philipe Coutinho, i cili nuk ka përmbushur pritshmëritë në Barcelonë. Nëse ky transferim do të kryhet, Dybalës i mbyllet porta për në Paris.

Burimi: Calciomercato|Përktheu dhe përshtati: JOQAlbania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/