JOQ Albania
Home

Me tanga në majë të motorit, Oriola “tërbon” shoferët në rrugë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13/08/2019 14:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here.

Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon pushimet bashkë me disa miq të saj.

Ajo ka publikuar foto të ndryshme duke treguar luksin e shfrenuar dhe argëtimin e pamatë.

Më shumë vëmëndje tërhoqi videoja e publikuar në Instastory. Në të Oriola ka hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

Ajo shkruan mbi video:

Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”.

S’kanë faj drejtuesit e gjorë të automjeteve. Me një femër kaq joshëse që lëviz thuajse e zhveshur nëpër rrugë, bëhen lehtësisht aksidentet.