JOQ Albania
Home

Habit këngëtarja e njohur, thotë se e bëri gjoksin që ta mbajë mbi ujë sepse nuk di not
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 13/08/2019 10:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Cardi B brenda një kohe shumë të shkurtër u bë një prej repereve më të njohura dhe më të suksesshme në të gjithë botën. Shpesh herë ajo bëhet kryefjala e mediave rozë për shkak të deklaratave të saj.

Kështu ka ndodhur edhe këtë herë, ajo është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një deklarate që ka dhënë.

Cardi B ka treguar se përse ka bërë gjoksin operacion dhe duke e njohur natyrën e saj përgjigja sigurisht nuk ka qenë “E bëra për t’u dukur bukur”.

Këngëtarja ka publikuar një foto, ku i dallohet gjoksi bombastik dhe ka shkruar:

Unë nuk mund të notoj kështu që i bleva këto c*ca që të pluskoj.”

Shumë prej fancave të saj kanë qeshur nga kjo deklaratë dhe mund të thuhet se Cardi B i ka habitur edhe një herë të gjithë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/