JOQ Albania
Home

Aksident në autostradën Fier-Lushnje, përplasen keq tri makina
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 13/08/2019 9:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Lushnje. Aksidenti ka ndodhur në vendin e njohur si “Pushimi i shoferit”.

Mësohet se tri makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë dy persona janë plagosur.

Mësohet se ata janë jashtë rrezikut për jetën. Kujtojmë këtu se numri i aksidenteve gjatë kësaj periudhe është rritur në vendin tonë.

Gjithashtu e ditur bëhet se policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të këtij aksidenti.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/