JOQ Albania
Home

E rëndë në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas një person
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 12/08/2019 21:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak momente më parë në kryeqytet.

Një i ri është përplasur nga autobusi i Kombinatit.

Aksidenti ka ndodhur në zonë e 21 dhjetorit.

Sipas qytetarit që dërgoi pamjet në redaksinë e JOQ Albania, ambulanca erdhi pas 20 minutash.

Sipas qytetarit, personi i aksidentuar rënkon dhe mezi nxjerr fjalët.

Mesazhi i plotë

Po jepte shpirt i shkreti e goditi urbani kombinatit. Ambulanca ka ardhur mbas 20 minuta. Qenka e vertet tani po bindem qe né Shqiperi vetem vdekja esht e sigurt. Renkonte i shkreti dhe mezi nxirte fjalen ambulanca erdhi. Zoti qoft me te.