JOQ Albania
Home

Aksident fatal në Lushnje, ndërron jetë 28-vjeçari
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 12/08/2019 20:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Aksidentet nuk kanë të ndalur ditën e sotme në Shqipëri.

I fundit ka ndodhur në Ardenicë të Lushnjes.

Mësohet se drejtuesi i automjetit, Arian Velçani, 28 vjeç, ka ndërruar jetë.

Gjithashtu është plagosur edhe pasagjeri, por është jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak për aksidentin ka qenë shpejtësia e madhe.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/