JOQ Albania
Home

Lëkundje të fuqishme në veri, dridhet sërish toka shqiptare
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 12/08/2019 18:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një tërmet me magnitudë 4.4 ballë është regjistruar në veri të Shqipërisë. Epiqendra e tij ishte 18 km larg Fushë-Arrëzit.

Thellësia e tërmetit ishte 10 km. Ende nuk raportohet për dëme materiale.

Kujtojmë këtu se vetëm pak ditë më parë, qyteti i Korçës u trondit nga disa tërmete të fuqishme.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/