JOQ Albania
Home

“I lënë në mes të rrugës i mbuluar”/ Drejtuesi i motorit humb jetën, ambulanca nuk duket askund
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 12/08/2019 16:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i frikshëm është regjistruar pak momente më parë në aksin Fier-Vlorë në Levan. Pamjet janë dërguar në redaksinë e JOQ Albania.

Sipas dërguesit, një makinë është përplasur me një motor.  Si pasojë e aksidentit drejtuesi i motorit ka ndërruar jetë.

Mesazhi për JOQ Albania

Sapo ndodhi autostrada Vlorë-Fier. Ishte perplasur nje makine me nje motor. Policia ishte ne vendngjarje po ambulance nuk pam. Personi i shtrire ishte drejtues i motorit. Ndersa ata ne makine nuk ishin.

Ndërkohë një qytetare ka treguar se ambulanca nuk dukej askund edhe pse viktima dergjej në rrugë.

Mesazhi për JOQ Albania

Pershendetje jeta eshte qef.. nje aksident i ndodhur ne Fier afersisht me pasoje vdekje 😢 ku pervec policeve qe ndanin trafikun asnje ambulanc ne vendin e ngjarjes 😢 I len ne mes te rruges i mbuluar.. tmerr ku jetojme e turp per shtetin tone.. anonim

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/