JOQ Albania
Home

Tifozët e PSG-së e ofenduan, motra e Neymarit iu kthehet ashpër
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/08/2019 15:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Neymarin nuk e duan më në Paris. Mbrëmjen e djeshme, në ndeshjen e parë të kampionatit ndaj Nimesit, tifozeria e PSG-së e ka ofenduar në kor brazilian.

Ata kanë kënduar këngë kundër brazilianit, madje duke e quajtur edhe "bir k***".

Lidhur me ofendimin ndaj Neymarit, ka reaguar motra e futbollistit e cila nëpërmjet një postimi në “Twitter”, iu është kundërpërgjigjur tifozëve parisienë.

Ajo iu ka thënë atyre se pa Neymarin nuk do të fitojnë asgjë.

Rafaela shkruan:

Ju nuk do të fitoni asgjë pa Neymarin, idiotë".

Ky postim, ka sjellë reagime të shumta dhe ofendimet karshi saj kanë qenë të panumërta, duke bërë që Rafaela ta fshijë postimin nga profili i saj.