JOQ Albania
Home

U kapën me fjalë, vëllezërit shkodranë shkrepin armën ndaj 38-vjeçarit
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 12/08/2019 14:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një plagosje me armë u regjistrua ditën e sotme në Shkodër. Në lidhje me këtë ngjarje policia ka shpallur në kërkim dy vëllezërit, Aleks dhe Luigj Martini.

Si pasojë e të shtënave, mbeti i plagosur Vat Shpati, 38 vjeç. Ai u dërgua menjëherë në spitalin e Shkodrës.

Mësohet se shkak për plagosjen është bërë një konflikt i çastit për motive të dobëta. Policia ndërkohë ka nisur hetimet, për të zbardhur plotësisht ngjarjen.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/