JOQ Albania
Home

“Je bërë si ato konviktoret që hallakaten komplet”, ja si i përgjigjet këngëtarja ndjekësit
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 12/08/2019 0:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Beatrix Ramosaj, është një nga vajzat më të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Beatrix shquhet për videt dhe fotot provokuese që shpesh herë poston në Instagram.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video, ku shfaqet duke kërcyer në një nga plazhet e Ibizës.

Krahas shumë komenteve që komplimentojnë këngëtaren, mes tyre pikas një komentues, i cili e krahason me konviktore.

Ndjekësi i shkruan:

Imagjino pra, shkoi shiptarja n ibiza si e cmenme , si ato konviktoret qe shikojn noi makin t bukur hallakaten komplet ,,, injoranca ska fund.”

Por këngëtarja nuk e la pa përgjigje ndjekësit, ndërsa i shkruan:

Era injorancë po të vjen.”