JOQ Albania
Home

85 milionë euro dhe kartonin e yllit të ekipit, PSG i vendos fatin Neymar
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11/08/2019 16:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Duket se e ardhmja e Neymar është larg francezëve të PSG.

Klubi ka nisur negociatat me RMD vetëm që të mos ia shesë këtë të fundit Barcelonës.

“Mundo Deportivo” shkruan se Florentino Perez ka ofruar 85 milionë euro dhe kartonin Bale për të marrë Neymar, por PSG ka refuzuar.