JOQ Albania
Home

Këngëtarja “që ndezi” skenën në Kosovë fotografohet në momente intime me një vajzë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/08/2019 14:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa ditë më parë këngëtarja Miley Cyrus “ndezi” skenën në një koncert në Kosovë.

Po ashtu vetëm pak ditë më parë mediat ndërkombëtare shkruan se ajo i kishte dhënë martesës me aktorin e njohur Liam Hemsworth.

Ata të dy kishin vetëm 7 muaj të martuar. Por Miley Cyrus është fotografuar në momente intime, gjatë pushimeve jo me një mashkull tjetër, por me një vajzë.

Bëhet e ditur se ajo ndodhet në  Como të Italisë bashkë me blogeren Kaitlynn Carter dhe si duket nga fotot  po kalojnë mjaft bukur.

Kurse aktori ndodhet në Australi, pranë familjes.

Kujtojmë këtu se u tha edhe se këngëtarja  kishte probleme mendore, por zërat mesa duket paskan qenë të pavërteta.