JOQ Albania
Home

Ju nuk keni rrogën mujore sa kushton kjo këmishë e Lori Hoxhës
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 11/08/2019 10:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale.

Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë.

Ajo është shumë aktive në Instagram dhe Snapchat ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Por jo vetëm kaq trashigimtarja e Top Channel komentohet gjatë dhe luksin që ajo paraqet në fotot e saj.

E së fundmi faqja e njohur në Instagram what.they.wearin ka publikuar çmimin e këmishës që mban veshur Lori.

Këmisha është e markës balenciaga dhe kushton plot 695 euro.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/