JOQ Albania
Home

Demi s’lë vend për imagjinatë, fotoja e fundit është “bombë” fare
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/08/2019 10:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Demi Rose është një prej atyre modeleve, e cila gjithmonë bën rrëmujë dhe i detyron mediat të flasin për të.

Është tepër e re në moshë, por gjithmonë ka ditur si të tërheqë vëmendjen.

Edhe këtë herë ajo ka vijuar me publikimin e imazheve provokuese në rrjetet sociale.

Bukuroshja ndodhet në Bali të Indonezisë.

Prej aty ka pozuar në mënyrë joshëse përpara aparatit, e zhytur në një vaskë me petale.

Gjysmë e zhveshur, Demi duket si një hyjneshë teksa mbulon gjokset me dorë.

Fotot e saj po pushtojnë rrjetin, ndërsa komentet në Instagram janë vërtetë të shumta në numër.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/