JOQ Albania
Home

U ndanë rreth një muaj më parë, Keisi mesazh të koduar Stresit
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 07/08/2019 18:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndarja e papritur e Stresit dhe Keisit rreth një muaj më parë, bëri mjaft bujë në mediat rozë.

Ndonëse asnjë nga palët nuk e ka konfirmuar zyrtarisht lajmin, veprimet e tyre në rrjetet sociale tregojnë qartë se çdo gjë mes tyre ka përfunduar.

Keisi u largua drejt Kanadasë për të vazhduar studimet e larta, ndërsa reperi po vijon me karrierën e tij profesionale. Por duket se të dy po e përjetojnë keq ndarjen, pasi së fundmi kanë shkëmbyer disa dedikime ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

I pari që ka nisur dedikimet ishte Stresi, i cili në një postim në Instagram ka shkruar:

Buzëqesh që mos ta marrin vesh.”

Edhe Keisi nuk ka nguruar të reagojë, duke treguar se po kalon një periudhë të vështirë pas ndarjes.

Në një postim, ajo shkruan:

Gjërat do të bëhen më mirë! Mund të ketë stuhi tani, por nuk mund të bjerë shi përgjithmonë.”

Ndërsa në një tjetër postim, Keisi shprehet:

Beso që jeta po të jep ekzaktëshit atë për të cilën ke nevojë."

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/