JOQ Albania
Home

Filtrat i fikin derën, “mbretëresha e bukurisë” qenka grua 58 vjeçe
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 07/08/2019 12:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Imazhet në rrjete sociale, fotot e vieot në dukje të përsosura, mund të themi me plotë bindjen se po i tërbojnë njerëzit.

Duket sikur të gjithë kanë një jetë të përsosur, por ja që nuk është aspak kështu. Madje, mund të themi se ka edhe raste mashtrimesh të mëdha, si ai i blogeres së njohur me emrin “Madhëria Qiao Biluo”.

Risultati immagini per Qiao Biluo

Ajo numëron një numër të madh fansash në rrjetet sociale, por sëfundmi ka shkaktuar habi dhe zhgënjim tek ata.

Gjithçka ndodhi gjatë një videoje direkte në platformën Douyu, tepër të përdorur në Kinë.

Blogerja ishte duke bërë një performancë, kur filtrat që përdorte për tu dukur më e re u zhdukën, duke zbuluar kështu fytyrën e vërtetë të saj.

Risultati immagini per Qiao Biluo

Gruaja e kuptoi që doli zbuluar, vetëm kur personat që po flisnin me të, u kthyen me komente.

Në sajë të platformës online, Qiao Biluo, arrinte që të fitonte deri në 100 yaun, ose rreth 13 mijë euro në muaj.

Në sajë të të ardhurave që siguronte, ajo kishte siguruar sponsorizimin e një kompanie që prodhon telekamera dhe filtra bukurie.

Risultati immagini per Qiao Biluo

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/