JOQ Albania
Home

I riu futet në parakalim, “bëhen përshesh” makinat
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/08/2019 14:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar ditën e sotme në Radhimë, Vlorë.

Dy automjete, të tipit “Opel” ngjyrë e zezë dhe një tjetër tip “Hyndai” ngjyrë jeshile janë përplasur në mënyrë brutale.

Sipas dëshmitarëve në vendngjarje për JOQ Albania, makina tip “Hyndai” është futur në parakalim në kthesë dhe ky ka qenë edhe shkaku i aksidentit.

Sipas informacioneve paraprake, personi që udhëtonte tek “Hyndai” ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, teksa nuk dihet ende numri i udhëtarëve tek të dy mjetet apo personave që kanë mbetur të plagosur.

Nuk ka ende asnjë njoftim zyrtar nga policia mbi këtë aksident.