JOQ Albania
Home

Gruaja e mashtroi për vite me radhë, miliarderit “i bie tavani mbi kokë” kur mëson të vërtetën
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 06/08/2019 10:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të jetosh për 21 vite me një grua që të ka mashtruar, duhet të jetë e tmerrshme. E tillë është historia e miliarderit Richard Mason.

Për 21 vite ish-gruaja e tij e kishte mashtruar, duke i thënë se ai ishte babai i tre djemve të saj. Mason e ka mësuar këtë gjë pas një vizite, ku mjekët i thanë se ai ishte steril dhe se nuk mund të lindte fëmijë.

Pas kësaj ai e ka hedhur në gjyq ish-gruan e tij dhe ka arritur të fitojë 250 mijë paund, si dëmshpërblim.

Fillimisht ish-bashkëshortja e tij, Kate Mason e mohoi këtë gjë, por pas një përballje me djalin e saj të madh ka treguar të vërtetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/