JOQ Albania
Home

Ç’po ndodh te Barcelona? Mesi injoron hapur Grizmanin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 06/08/2019 9:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Te Barcelona janë entuziastë në prag të sezonit të ri pasi drejtuesit kanë përforcuar ekipin me lojtarë cilësorë si De Jong, apo Antuan Grizman.

Ky i fundit, duket se është përshtatur mjaft mirë me lojën e katalanasve dhe po i luan si titullar ndeshjet miqësore.

Të dielën ndaj Arsenalit, Grisman pati shansin të luante në fushë edhe me yllin e katalanasve, Lionel Mesin, ku fituan me rezultatin 2-1.

Megjithatë, mesa duket marrëdhënia mes tyre është disi e ftohtë dhe kjo shihet qartë në një video që po qarkullon në rrjetet sociale.

Mesi, jo vetëm që nuk i dha dorën, por as që nuk ia ktheu sytë gjatë gjithë kohës kur të dy ishin thuajse ngjitur në stol.

Argjentinasi është filmuar duke bërë shaka me shokët e tjerë të ekipit teksa Grizman qëndronte i vetëm duke parë ndeshjen me një siklet të dukshëm.

Ja pamjet:

***

Për t’u bërë pjesë e grupit KOMUNITETI JOQ ALBANIA mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/