JOQ Albania
Home

Ministri fotografohet në plazh, vendos kufjet dhe bën DJ
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 04/08/2019 12:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ai është një ministër i brendshëm ndryshe nga të tjerët. Të paktën deri më tani.

E kemi fjalën për ministrin italian Matteo Salvini, i cili është fotografuar nga mediat fqinje në “Papeete beach”, në Milano Marittima.

Ky është një nga plazhet më të frekuentuara nga VIP-at.

Lakuriq, vetëm me rrobat e plazhit, lideri i La Legha të shtunën paradite ka bërë rolin e DJ për disa minuta, duke kënaqur kështu të pranishmit në plazh.

Siç shkruajnë mediat italiane, ministri ndodhet në Milano Marittima bashkë me familjen.

Ai shikohet teksa shijon disa kokteile të shijshme apo teksa bën disa foto e selfie.

Kështu, me kufjet në vesh dhe muzikë të mirë, Salvini ka ngritur duar e ka kërcyer me të rinjtë që po pullonin plazhin.

Burim: TGCom |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania