JOQ Albania
Home

Ngre këmbët dhe bën spektakël brenda në ujë, shqiptarja: Kapi peshk të madh
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 03/08/2019 12:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të kesh një trup me forma të mira dhe të mund t’i mbash ato në perfeksion, nuk është dhe aq e lehtë.

Duhet shumë punë, vullnet e mundim çdo ditë, e këtë e di mirë body-builderja shqiptare, Getta Beqa.

Ajo ndan herë pas here me fansat e saj në rrjetet sociale, foto të ndryshme nga aktiviteti i përditshëm.

Këtë herë, bukuroshja nga Kosova ka publikuar një foto në të cilën duket në praninë e njeriut të saj të zemrës.

Ai e ka ngritur peshë në ajër, ndërsa ajo bën akrobaci dhe jep spektakël.

Të dy ndodhen në mes të ujit.

Përbri fotos Getta shkruan:

Ai kapi një peshk të madh sot”.