JOQ Albania
Home

E detyrojnë të bëjë ndryshimin drastik në look, “tërbohet” Renato Mekolli: Ky është kulmi!
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 02/08/2019 22:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas suksesit të arritur gjatë sezonit të parë të  "Hell’s Kitchen", Renato Mekolli lajmëroi se në muajin tetor do të nisë sezoni i dytë i këtij realiy show.

Sezoni i dytë duket se do të nisë me disa ndryshime jo vetëm vizuale, por edhe në staf.

Këtë vit, "Hell’s Kitchen" do të mbajë autorësinë e skenaristes Zefina Hasani, e cila ka qenë autore e "Big Brother" dhe "The Voice of Albania".

Por Renato duket se ka ankesa ndaj skenaristes Hasani, pasi siç e thotë dhe vetë, ajo e ka detyruar të ndryshojë modelin e flokëve në sezonin e ri.

Në një postim në Instagram, ai shkruan:

Epo të vijë autorja e re dhe të më detyrojë mua për të prerë flokët për sezonin e ri të “Hell’s Kitchen 2”, ky është kulmi, kam shumë nerva tani.”