JOQ Albania
Home

Kejvina Kthella i heq “merakun” ndjekëses, zbulon “defektin” që ka në trup
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 01/08/2019 21:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Modelja duket se po i shijon në maksimum këto ditë të nxehta, gjë të cilën e vërtetojnë fotot e shumta që ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një video "të nxehtë" në Instagram, ku shfaqet e veshur me bikini pranë një pishine, në Tenerife të Spanjës.

Video në fjalë ka marrë mjaft pëlqime dhe komente pozitive, ndërkohë që bie në sy komenti i një fanseje, e cila i bën një pyetje "të sikletshme" ish-velinës së "Xing me Ermalin".

Kejvina ia ka hequr "merakun" fanses, duke e pranuar "defektin" që ka në trupin e saj.

Ndjekësja e pyet:

Amon a ke celulit ti he ma hiq kte merak.. si yll moj"

Ndërsa Kejvina i përgjigjet:

Po normal qe kam…mua më pëlqejnë sufllaqet… thank you"

View this post on Instagram

El dijo que te ama… 🍹

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on