JOQ Albania
Home

Me sqetullat me qime, komentuesit “kryqëzojnë” shqiptaren e njohur: Ike ti nga fshati, jo fshati nga ty
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 31/07/2019 9:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Adelina Tahiri është një prej artiseve të komentuara më së shumti në lidhje me jetën që ka zgjedhur të jetojë, martesën si edhe mënyrën se si shfaqet herë pas here tek njerëzit.

Ajo është bërë nënë e një djali rreth një vit më parë, ndërsa sëfundmi, teksa ka nisur pushimet dhe sezonin veror, ka publikuar në rrjetet sociale imazhe të trupit të saj.

Konkretisht, dje publikoi disa fotografi ku duket në super formë me rroba banje blu. Teksa disa fansa e kanë komplimentuar për format e saj, ka patur disa të tjerë që kanë patur kritika.

Një fanseje nuk i ka pëlqyer ngjyra që ajo ka marrë si dhe ka vënë re një detaj te sqetullat e këngëtares.

Sipas komentueses, ngjyra e lëkurës së Adelinës është e kuqërremtë, ndërsa sqetullat e saj kanë akoma qime.

Ajo i shkruan:

Seriozisht e ke me këtë ngjyrë trupi të kuqërremtë dhe me sqetulla pa rruar o motër. Ike ti nga fshati po fshati nuk iku kurrë nga ty”.