JOQ Albania
Home

Fjolla për performancën e shumëpërfolur: E bëra si yjet botërore, ndoshta dal pa gjë fare
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 31/07/2019 8:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fjolla Morina është kthyer në një prej personazheve më të përfolur në showbizzin shqiptar. Ka qenë performanca e saj në Skënderaj disa ditë më parë ajo që e vuri në qendër të vëmendjes.

Në disa foto të publikuara në rrjetet sociale, këngëtarja shfaqej tejet e ekspozuar dhe duke bërë lëvizje provokuese përpara një publiku të vogël në moshë.

Ajo ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Sonte” në T7.

Këngëtarja nuk kishte si të mos ndeshej me pyetje thumbuese në lidhje me pamjen e saj dhe komentimin që i është bërë në media.

Por duket se Fjolla nuk e vret mendjen për fjalët e të tjerëve.

Ajo është shprehur kështu:

Nuk e kam pasur në plan me dal me qëllim ashtu. E kam bërë performancën si yjet botërore. Nuk e kuptoj çfarë ka të keqe. Fëmijët kanë dashur të më shohin”.

Ndërsa këngëtarja ka treguar edhe për një rast kur e ka marrë një vajzë të vogël në karrocë në skenë dhe ka kërkuar nga të pranishmit që të thërrasin emrin e saj.

Teksa ka thënë se në vijim do të ketë koncerte të mëdha, për veshjen është shprehur kështu:

Ndoshta do të dal cullak (lakuriq) krejt”.