JOQ Albania
Home

Befason këngëtarja shqiptare: I kam më të mëdha se të burrave!
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 28/07/2019 21:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Ajo njihet për karakterin e saj rebel dhe për deklaratat e bujshme që bën herë pas here në rrjetet sociale, por edhe në intervista të ndryshme.

Së fundmi, Dafina ka bërë një postim në Instagram ku ua ka "mbyllur gojën" të gjithë ndjekësve që e kanë komentuar negativisht.

Këngëtarja shprehet se ka më shumë burrëri se vetë burrat dhe se muzikën e bën vetëm për ata që e mbështesin.

Dafina Zeqiri jeton prej disa kohësh në SHBA, ku po vazhdon karrierën e saj si këngëtare.

Ajo shkruan: 

Fakt osht qe i kom do ‘t*pe të padukshme ‘ ma tmdhaja se krejt qata ‘djem’, mfal ‘burra’ hm mfal jo… ‘Dh..’ qe shkrujt komente absurde edhe sdijn maspari me respektu motrat/ nenen e vet! Sidomos do/do femna? Qe hiq e hiq ma mir vetvetes sja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse skeni ‘t*pe’ me jetu per veten tonde! Muziken dhe performancen e boj per QEFF shkaku juve! Ju Dua.”