JOQ Albania
Home

“Jo vetëm karrierën, por ka dhe diçka tjetër të madhe”, reperi “gjuan” sërish Ronela Hajatin
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 28/07/2019 18:34

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bëri mjaft bujë në mediat rozë një fotografi e postuar pak muaj më parë nga reperi S4MM, ku shihej këngëtarja Ronela Hajati pa bluzë.

Në përshkrimin e fotos së publikuar në Instagram, ai shprehej se e ka fiksim këngëtaren.

Pas publikimit të kësaj fotoje në profilin e S4MM, Ronela u shpreh:

Nuk e njoh personalisht këtë djalin, por suksese. Nuk e diskutoj që është një shaka shumë dashamirëse.”

Në një intervistë të bërë së fundmi, reperi u pyet se çfarë mendimi ka tani për Ronelën.

Ai u përgjigj: 

Kam tregu të vërtetën, e kam dëgju, më ka pëlqy si këndon, si sillet. Vendosa me publiku një foto që është më e mira e Ronelës. Respekte për Ronelën, është shumë artiste e mirë, e talentuar, e ka karrierën e madhe, edhe një tjetër gjë e ka të madhe."

Teksa u pyet nëse mund të ketë një bashkëpunim muzikor mes tyre, S4MM tha:

Kemi pasur bisedime, por deri më tani nuk ka asgjë konkrete."