JOQ Albania
Home

Ekspertët: Këto janë 20 shtetet me vajzat më të bukura në botë
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 27/07/2019 23:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Si mund ta dish se cili shtet në botë ka vajzat më të bukura në krahasim me vendet e tjera?

Missosology.com e ka gjetur përgjigjen e kësaj pyetje.

Ata analizuan Miss-et më të bukura nga viti 2018 dhe nxorën një listë me vendet që patën më shumë konkurrente fituese.

Kështu, në foto-galerinë e mëposhtme janë të renditura vendet kryesore që janë krenarë të kenë vajzat më të bukura në botë.

Burimi:Bright Side|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania