JOQ Albania
Home

“Si kali e haj” Rresht pazaresh në profilin e Oriola Marashit
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 26/07/2019 19:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Kjo për shkak të pamjes së saj joshëse, fotove të nxehta që poston dhe sherret e bujshme me personazhe publikë.

Ditën e sotme diçka e pazakontë ka ndodhur me Instagramin e modeles.

Në Instastoryt e saj janë postuar disa foto rresht “pazaresh”, ku ajo shkruan se shkon me lekë dhe pranon vetëm oferta serioze.

Por çudia nuk mbyllet me kaq, në storyt e modeles përmendet edhe emri i Kejvina Kthellës, e cila etiketohet me nofka të rënda.

Me sa duket profili i Oriola Marashit është hakuar dhe personi pas kësaj vepre po sigurohet që ta ulë në sytë e ndjekësve të saj duke shkruar gjëra të saj personale.