JOQ Albania
Home

Kush është laçiania që u kap me Trejsi Sejdinin në Sarandë?
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 26/07/2019 15:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trejsi Sejdini, një prej vajzave më të bukura shqiptare, e cila ka përfaqësuar Shqipërinë në kompeticionin e Miss Universe, mori famë ndërkombëtare jo vetëm për shkak të pamjes së saj por edhe të karakterit të veçantë.

Me sa duket karakteri dinamik i Trejsit nuk ka ndryshuar aspak, pasi pavarësisht famës dhe parave, ajo mbetet e njëjta vajzë që ka qenë dikur.

Pak kohë më parë një ngjarje tjetër e bujshme e saj në një prej klubeve të Tiranës bëri xhiron e rrjeteve sociale, pasi Missi shihej duke debatuar me një person dhe miqtë e saj e tërhiqnin.

I njëjti skenar është përsëritur edhe në Sarandë mbrëmjen e djeshme, në një klub. Ajo shihet e shoqëruar nga mikeshat e saj dhe një tjetër vajzë duket që po e tërheqin larg saj.

Në lidhje me ngjarjen e djeshme ka reaguar vajza e përfshirë.