JOQ Albania
Home

Në mes të ditës në Tiranë/ Kolegët ndizen nga vapa, futen pas shkurres për një të shpejtë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 26/07/2019 14:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndodh shpesh që të ndiejmë simpati për kolegun tonë, me të cilin kalojmë një pjesë të mirë të ditës dhe ndajmë shumë mendime dhe pjesë nga jeta jonë.

Kjo më pas shpie në një afeksion përtej miqësisë...

Kështu ka ndodhur me dy kolegë në një biznes të njohur në kryeqytet, të cilët nuk e kanë përmbajtur epshin dhe kanë dalë jashtë dyqanit për një “të shpejtë”.

Ata e kryejnë aktin në mes të ditës në ambient të hapur në praninë e “spektatorëve” të cilët të shtangur kanë zgurdulluar sytë nga skena.

Të dy kolegët mbajnë në gisht unazë martese, teksa nuk dihet nëse janë çift edhe në jetën reale.