JOQ Albania
Home

Trejsi Sejdini filmohet në Sarandë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 25/07/2019 9:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trejsi Sejdini, një prej vajzave më të bukura shqiptare, e cila ka përfaqësuar Shqipërinë në kompeticionin e Miss Universe, mori famë ndërkombëtare jo vetëm për shkak të pamjes së saj por edhe të karakterit të veçantë.

Me sa duket karakteri dinamik i Trejsit nuk ka ndryshuar aspak, pasi pavarësisht famës dhe parave, ajo mbetet e njëjta vajzë që ka qenë dikur.

Pak kohë më parë një ngjarje tjetër e bujshme e saj në një prej klubeve të Tiranës bëri xhiron e rrjeteve sociale, pasi missi shihej duke debatuar me një person dhe miqtë e saj e tërhiqnin.

I njëjti skenar është përsëritur edhe në Sarandë, në një klub nate.