JOQ Albania
Home

Pas fotove me brunen joshëse, Stresi shpërthen i revoltuar: S’guxon robi, shko pallohuni
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 24/07/2019 9:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kohët e fundit në media po qarkullon gjerësisht lajmi i ndarjes së reperit Stresi me bashkëshorten e tij, Kejsin.

Çifti kanë rreth 4 vite që njihen bashkë dhe Kejsi gjithmonë e ka pritur e ka qenë krah reperit, përfshirë edhe në momentet e tij më të vështira.

Ditën e djeshme Stresi u fotografua me një vajzë brune bukuroshe.

Të gjihë aluduan se kjo ishte vajza me të cilën reperi po tradhtonte të shoqen dhe që ndoshta mund të ishte e dashura e tij e re.

Mirëpo, llafet e gojëve të liga i ka hedhur poshtë vetë artisti.

I revoltuar ai saktëson se vajza në foto është fanse e tij dhe se me të po xhiron një videoklip.

Teksa pulikon një foto të tijën, ai shkruan në Instastory:

Nuk guxon robi të dalë në foto se ta bëjnë dashnore direkt. Fuck off! (Shko q*huni). Mundeni të flisni për sukseset e mia dhe jo për fanset. Turp t’ju vijë (portale)”.